X

Facebook Sayfa Oluşturma

Facebook Sayfa Oluşturma ile Facebook hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler Instakib Blog'da :)

Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır?

Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır? ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz. 

Facebook Hesabı Açma

Facebook Hesabı Açma ile son zamanların popüler uygulaması olan Facebook hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz. 

WhatsApp Business Özelliği

WhatsApp Business Özelliği ile son zamanların popüler uygulaması olan WhatsApp hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz.  

Twitter Hesabı Açma

Twitter Hesabı Açma ile son zamanların popüler uygulaması olan Twitter hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz. 

Instagram'da Beğendiğim Gönderileri Görme

Instagram'da Beğendiğim Gönderileri Görme ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz.  

Twitter Gece Modu Özelliği

Twitter Gece Modu Özelliği, ile ekranınınızı koyu temaya nasıl çevirebileceğinizi yazımıza aktarmış bulunmaktayız.

Instagram'da Grup Nasıl Oluşturulur?

  Instagram'da Grup Nasıl Oluşturulur? ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram'da grup kurma hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz.  

Instagram Video Yükleme Sorunu

Instagram video yükleme sorunu ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram'da video yükleme sorunu ile karşılaşıyorsanız doğru yerdesiniz.  

Instagram Şifre Değiştirme

Instagram Şifre Değiştirme ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram hesabınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.  

Instagram Hesap Silme - 2018 - Resimli Anlatım

Instagram Hesap Silme ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram hesabınız ile ilgili problemleri yaşıyor ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Facebook Hesap Silme - 2018 - Resimli Anlatım

Facebook Hesap Silme ile son zamanların popüler uygulaması olan Facebook hesabınız ile ilgili problemleri yaşıyor ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Twitter Hesap Silme - 2018 - Resimli Anlatım

Twitter Hesap Silme ile son zamanların popüler uygulaması olan Twitter hesabınız ile ilgili problemler yaşıyor ve kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme ile son zamanların popüler uygulaması Snapchat hesabınız ile ilgili problemler yaşıyor ve kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Instagram Takipçiler Sürekli Düşüyor Sorunu

Instagram Takipçiler Sürekli Düşüyor Sorunu ile karşılan kullanıcılarımız için bu sorunun nedenlerini ve çözümlerini yazımıza aktarmış bulunmaktayız.

Instagram Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram Ürün Etiketleme Özelliği ile son zamanlarda popülerliğini arttıran Instagram uygulaması, yapmış olduğu Instagram Ürün Etiketleme Özelliği ile pazarlama gücünü bir kez daha ön plana çıkarmıştır. 

Twitter'in Pek Bilinmeyen 5 Özelliği Ve İpuçları

Twitter'in Pek Bilinmeyen 5 Özelliği Ve İpuçları adlı makalemizi siz değerli okurlarımıza derledik :)

WhatsApp Mesaj Silme Özelliği

WhatsApp Mesaj Silme Özelliği başlıklı makalemizin detaylarını bugünkü yazımızda yer vermiş bulunmaktayız.

Facebook Keşfet Özelliği

Facebook Keşfet Özelliği hakkında aklınıza takılan sorunların çözümü bugünkü yazımıza aktarmış bulunmaktayız.  

WhatsApp’ın Pek Bilinmeyen 5 Özelliği ve İpuçları

WhatsApp’ın Pek Bilinmeyen 5 Özelliği ve İpuçları adlı makalemizi siz değerli okurlarımıza derledik :)

2017 Instagram Stories'in Enleri

2017 Instagram Stories'in Enleri adlı makalemizin detaylarını bugünkü yazımızda yer vermiş bulunmaktayız.

Instagram Web Sürümüne Güncelleme Geldi

Instagram Web Sürümüne Güncelleme Geldi özelliğinin bilinmeyenleri ve aklınızda yer alan tüm soru işaretlerinin çözümlerini makalemizde yer vermiş bulunmaktayız.

Instagram Hashtag Takip Et Özelliği

Instagram Hashtag Takip Et Özelliği , adında yapmış olduğu yeni özelliğini kullanıcılarına duyurmuştur. Yapılan yeni özellikle beraber kullanıcılar Instagram üzerinde bundan sonra sadece hesapları değil aynı zamanda hashtag'leri de takip edebileceklerdir

WhatsApp Üzeriden Yayılan "Momo" İsimli "BlueWhale" Benzeri Oyun Tehlike Saçıyor

Meksika'da birden ortaya çıkan ve WhatsApp üzerinden paylaşılan Momo isimli şiddet içerikli bir oyun giderek yayılıyor. Momo, "Yeni bir Mavi Balina ile karşı karşıya mıyız?" sorusunun sorulmasına yol açtı. Yetkililer oyunun tehlikelerine karşı uyarılarda bulunuyor.

Instagram Profilime Bakanlar Gözükür mü?

Instagram Profilime Bakanlar Gözükür mü? sorusunun cevabını ve aklınızda yer alan tüm soru işaretlerinin çözümlerini makalemizde yer vereceğiz.

Instagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir ve Nasıl Yapılır?

"Instagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir Ve Nasıl Yapılır?" ve son zamanlarda yaptığı yeni güncellemelerle gündemden düşmemektedir.

Instagram Renkli Yorum Yapma Özelliği

Instagram Renkli Yorum Yapma Özelliği ile son yılların popüler uygulaması olan Instagram yine bizi şaşırtacak bir özellikle geliyor!Ülkemizde'de aktif bir şekilde kullanılan instagram, yepyeni bir özellik ile kullanımına sundu.

Instagram IGTV Özelliği

Instagram IGTV Özelliği sayesinde kullanıcılarına profillerinde 60 dakikalık videolar yükleme imkanı sağlamaktadır.

Instagram'da Link - URL Kopyalama

Instagram'da Link - URL Kopyalama ile  popülaritesini dahada artıran yepyeni özelliklerle güncellendi. Instagram sunmuş olduğu özellikler ile kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmaya devam etmektedir.

Instagram’da Ağır Çekim (Stop-Motion) Özelliği (GÜNCELLENDİ)

Instagram’da Ağır Çekim (Stop-Motion) Özelliği sayesinde kullanıcılar eğlenceli videolar çekme imkanı elde etmişlerdir. Instagram'da Stop-Motion Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Instagram Odak Özelliği (Güncellendi)

Instagram Odak Özelliği ile sosyal medya devi Instagram’ın , odak ismini verdiği portre modu özelliğini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Uzun süredir test aşamasında olan bu yeni özelliğin, kullanıcılar tarafından çok beğenileceği tahmin edilmektedir.

Ödüllü Instagram Yarışması!

Instakib ekibi olarak bir yarışma yapmaya karar verdik.Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörü biraz daha eğlenceli bir hale getirmek amacıyla 100 binlerce ücretsiz aktif türk takipçi dağıtma kararı aldık.

Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları (2018)

Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları kullanıcıların profillerini her zaman için diğer Instagram hesaplarına göre daha göze hoş gelir bir hale sokmaya çalışırlar. Çoğunlukla kullanıcılar ise Instagram takipçi sayılarını arttırma yollarını aramaktadırlar. 

Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görme

Instagram bilindiği üzere Dünyanın en popüler sosyal medya araçlarından biri.İlk kurulduğunda fotoğraf paylaşımı ile ön plana çıkan, ardından kullanıcılara video paylaşım imkanı da sunan Instagram video ile ilgili çeşitli özellikler sunuyor.Bu özelliklerin başında video görüntüleme sayısını öğrenme ve beğenen kişilere bakmak geliyor.

Instagram Arşiv ve Hikayelerde Öne Çıkanlar Özelliği

Popüler sosyal medya platformu  olan Instagram popülaritesini  dahada artıran yepyeni özelliklerle güncellendi.Instagram Hikayeler özelliğine bir de Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar adı verilen oldukça önemli iki yenilik siz değerli Instagram kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

İnstagram'da K Ne Demek?

İnstagram takipçi sayılarının yanında K ve M olmak üzere iki farklı harf sembolü yer alıyor. Bu sembollerin İngilizce dilinde temsil ettiği anlamlar vardır. İnstagramda k ne demek diye soran kullanıcılar için, bu sembolün İngilizcede bin rakamını temsil ettiğini görüyoruz. Örneğin; bir kişinin takipçi sayısında 10K şeklinde bir ifade varsa, bu kişinin takipçi sayısının 10 bin olduğu anlamına geliyor. Instagram'da tüm içerikler uluslararası dilde kullanıldığı için, bu açıdan bu sembolü de tüm dillerde 'K' şeklinde görüyoruz.

Ucuz Takipçi Satın Al

Bugün itibariyle dünyada en fazla kullanılan şeyler biri sosyal medya. Hayatın her aşamasında birçok konu ile ilgili kullanılan sosyal medya zaman içinde gelişme göstererek ilk günden bu güne çok farklı gelişme gösterdi. Başlarda sadece vakit geçirmek, arkadaşların takibi yapılan sosyal medya kanalları şu an için haber alma, arkadaş bulma gidilecek yerler hatta alışveriş içinde kullanılıyor.

İnstagramda Beğenileri Gizleme

Sosyal medyanın en çok beğenilen ve en popüler olan uygulamalarından biri olan İnstagram; sosyal medya ağı üzerinde fotoğraf paylaşımı olarak değerlendirildiğinde, akla gelen ilk uygulama olur. Facebook’un İnstagram’ı satın almasından hemen sonra; kullanıcı ve takipçi sayısını daha yüksek seviyelere taşıyan popüler ağ, kullanıcı sayısını düşürmemek hatta daha da yukarılara taşımak amacıyla sürekli güncellemeler yapar. İnstagram’ın bu ayrıcalıkları, yeni üyelerin katılmasına büyük etken olur.

Instagram Takipçi Satın Al Mobil Ödeme: Mobil Ödeme İnstagram Türk Takipçi

Instagram takipçi satın al mobil ödeme veya mobil ödeme instagram türk takipçi işlemi için başka yere bakmanıza gerek yok çünkü kesinlikle doğru yerdesiniz!Bu yazımda 7 farklı paketlerimizi, instagram takipçi satın al mobil ödeme yöntemi ile nasıl alabileceğinizi sizlere anlattım.

İnstagram Silinen Hesabı Geri Alma

İnstagram hesabıyla ilgili sorunlarda, şifre yenilemek en etkili çözümdür. Farklı çözüm yolları da mevcuttur. İnstagram hesabını geri alma formunu kullanmak, hesap kurtarma yöntemlerinden bir diğeridir. Silinen bir İnstagram hesabının geri alınması, mümkün değildir. Çalınan İnstagram hesabını geri alma yöntemi olarak, tercih edilir ya da hesap çalınmamış olsa bile, hesap geri alma formu kullanılabilir. İnstagram hesap çalınma hususlarında da, en etkili yol budur.

En Popüler Instagram Hashtagleri 2018

Sosyal Medya platformu Instagram’da paylaşmış olduğunuz fotoğraflarınızın daha büyük kitlelere ve keşfete ulaşmasını istiyorsanız, yapmanız gereken yöntemlerden biriside hashtaglere başvurmaktır. Instagram'da fotoğraflarınızın daha büyük kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, hashtaglere başvurmak ne olursa olsun gerekiyor. 

Instagram Mesaj Gönderimini İptal Et

Instagram uygulamasını kullanan kullanıcıların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Üye sayısının artış göstermesinin yanı sıra aynı zamanda Instagramın sunmuş olduğu imkanlar konusunda da önemli artışlar meydana geliyor. Instagramın sunmuş olduğu en kapsamlı uygulamalarından birisi kaybolan fotoğraflar iken sonra Snapchat gibi kaybolan mesajlar özelliğinin ortaya çıkmasıdır.

Instagram'da Son Görülme Özelliği

 2010 yılında, Mike Krieger ve Kevin Systrom tarafından ortaya çıkarılan sosyal medya platformu Instagram kısa sürede hızla büyüyerek 2012 yılında Facebook’un dikkatini çekmiş ve Facebook tarafından satın alınmıştır. Çok kısa sürede bu yükselişi gösteren platform elbette ki hem firmalar için önemli bir reklam platformu hem de şahıslar için popüler hale gelmelerini sağlayacak önemli bir mecra haline gelmiştir.

İnstagram'da Engelleme

İnstagram milyonlarca insanın video ve fotoğraf paylaşımı yaptığı sosyal medya alanlarından birisidir. İlk etapta çok fazla insanlar tarafından rağbet görmemiş olsa da son birkaç yıl içerisinde oldukça yaygınlaşarak diğer sosyal medya alanlarını geride bırakmayı başardı.

İnstagrama Link Ekleme

İnstagrama Link EklemeHesaplar arası paylaşım geçişleri yapmak için gerekli olan şey bir linkinin olmasıdır. Linkin kopyalanması ve diğer hesaba yapıştırılması ile birlikte bu linkteki görüntü içeriğini paylaşmış olursunuz. Farklı bir sosyal uygulamadan beğendiğiniz içerikleri ve görsel paylaşımları kendi hesabınızda yayımlamak için linki kopyalayarak paylaşım alanına yapıştırınız. Biraz bekledikten sonra sayfa kendini yenileyecektir. Böylece instagrama link ekleme işlemini kısa yoldan yapmış olursunuz. Aynı şekilde paylaştığını fotoğraflara da bunu ekleyebilirsiniz.

İnstagram Video Görüntüleme Arttırma

İnstagram insanlar için en kolay paylaşım alanlarından biri olan sosyal medya ortamı. Bu alanda paylaşımların daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için videoların görüntüleme sayısının oldukça yüksek olması gerekiyor. ,

İnstagrama Video Yükleyemiyorum

İnstagram kullanıcılarının yaşamış oldukları bir başka sorun ise kullanıcıların İnstagrama video yüklerken donma sorunu yaşamalarıdır. Bu sorun sık sık meydana geliyorsa yapılması gereken tek şey İnstagram uygulamasının cihazdan kaldırılarak yeniden yüklenmesidir. Bu işlem ile birlikte video yüklerken donma sorunu gibi bir sorun yaşanmayacaktır.

Instagram Mesaj Gönderme (DM)

Günden güne artış gösteren sosyal medya hesapları, kullanıcılar içerisinde hızla yayılım gösteriyor. Kullanıcıların büyük dikkatini çeken sosyal medya hesapları kısa sürede beklenenden de üstün seviyeye ulaşım gösterdiği gözlemlenen detaylar içerisinde yer alıyor. İlerleme alanında yüksek başarı gösteren araçlar içerisinde Instagram büyük paya sahiplik yapıyor.

Instagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum

İnstagram uygulamasında kullanıcıların karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi 'instagram hesabımı dondurdum açamıyorum' Problemleridir. İnstagram uygulaması her geçen gün kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. Bu uygulama üzerinden fotoğraflar, videolar ve hikayeler paylaşılmaktadır. İnstagram uygulaması düzenli olarak yenilenmekte ve uygulamaya birçok özellikler de gelmektedir. Ancak bazı durumlardan dolayı kullanıcılar hesaplarını dondurmaktadır.

Instagrama Giriş Sorunu

İnstagram dünya üzerinde milyonlarca insanın girerek paylaşım yaptıkları ve takipçi sayılarını arttırdıkları sosyal medya ortamlarından biridir. Ancak diğer sosyal medya ortamlarına göre son birkaç yıl içerisinde instagramda insanlar çok daha fazla zaman geçirmeye başladılar. İnstagramda zaman geçiren insanların sayısı arttıkça beraberinde yüzlerce sorun da ortaya çıkmaya başladı. 

Instagram Hesabım Çalındı

İnstagram hesabı girişlerini güvenlik altına almak artık birçok hesap hırsızlığının da önüne geçilmesinde etkili olmuştur. İnstagram takipçi satın al özelliği ile hesabınızın fazla takipçiye ve beğeniye sahip olması dış etkenleri aktif hale getirebilir. 

Instagram Hashtag Sorunu 2018

Instagram kullanıcıların özellikle fotoğraf paylaşımı yapmadan önce dikkat etmesi gereken detaylardan biriside paylaşımlarına hashtag etiketi özelliğini kullanmalarıdır. Hashtag etiketini kullanan bir çok kullanıcının sorun yaşadığı görülmektedir. 

Instagrama Bilgisayardan Fotoğraf Yüklemek

Son zamanlarda birçok kişinin yoğunlukla kullanmış olduğu uygulamalardan birisi İnstagram uygulaması olarak dikkat çekiyor. İnstagram uygulamasının Facebook tarafından satın alınmasından sonra içerik anlamında birçok değişiklikler de yaşanmıştır. Başlangıçta sadece fotoğraf yükleme uygulaması olarak bilinen İnstagram Facebook tarafından satın alındıktan sonra video paylaşma ve canlı yayın gibi özellikleri de kullanıcılarının hizmetine sundu.

Instagram Anket Özelliği

Instagram, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen hikaye bölümüne 'anket' özelliği adını verdiği yeni bir çıkartma eklemiştir. Instagram son güncellemesiyle beraber kullanıcılarına hikaye’den anket yapabilme özelliğini duyurmuş bulunmaktadır. 

Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor Sorunu

Hesabınıza ait olan fotoğraf ve video paylaşımlarında güvenlik için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Güvenliğin sağlanması sayesinde hesap hırsızlığına ve reklam dolandırıcılığına son verilmiş olur. Peki bunun için yapılması ve bilinmesi gereken önemli şeyler nelerdir?

Instagram Durduruldu Hatası

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan Facebook'un İnstagram uygulamasını satın alması ile birlikte İnstagram uygulaması da milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir sosyal paylaşım uygulaması olarak hizmet vermeye devam ediyor. İnstagram uygulaması ilk başlarda sadece fotoğraf paylaşımına izin vererek özellikle Facebook tarafından satın alınmasından sonra fotoğraf paylaşımının yanı sıra video paylaşımı ve canlı yayın özelliklerini de kullanıcılarına sunuyor.

Instagram Fotoğraflar Gözükmüyor

Paylaşımı yapılan fotoğraf ve video görsellerini hesabınızda göremiyor ve tıkladığınızda sorunlar yaşıyorsanız hesabınız buga takılmış olabilir. Bug, görsel içeriklerin bir anda donması ve kaybolmasıdır.

Instagram Fenomenleri

İnstagram fotoğraf ve video paylaşmaya yönelik bir sosyal medya ortamıdır. Bu ortamda insanlar birbirlerini takip edebilir ve paylaşımlarına beğeni ve yorumlar yapabilirler. Bu olanaklar doğrultusunda özellikle de gençler arasında fazlaca popüler olmaya başlayan instagram takipçi konusunda belirli bir sınırlama da getirmiyor. Ne kadar çok paylaşım yapar insanlara ulaşırsanız o kadar fazla takip ediliyorsunuz.

Instagram'da Çoklu Hesap

İnstagram kullanıcıları için önemli bir özellik olan etkinliklerden birisi de çoklu hesap kullanımıdır. Aynı cihaz üzerinden birden fazla instagram hesabının kullanılması konusu instagram çoklu hesap yöntemleri ile yerine getirilebiliyor. 

Instagramda Canlı Yayın Yapamıyorum ?

Instagram'ın kısa bir vakit önce duyurduğu canlı yayın özelliği, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Şimdiye kadar sorunsuz olarak çalışan canlı yayın özelliğinden faydalanamayan bazı Instagram kullanıcılar olduğunu görüyoruz. instagram canlı yayın yapamıyorum diyenler için uygulanması gereken bazı adımlardan bahsedebiliriz. Bu adımları yaptıktan canlı yayınları yapmaya başlayabilir ve diğer takip ettiklerinizin canlı yayınlarına katılabilirsiniz.

Instagram Hacklendi mi?

Instagramda meydana gelen ve apilerinde bulunan bir açık sayesinde Instagram Hacklendi. Hackerların vermiş olduğu bilgiye göre tam olarak 6 Milyondan fazla Instagram hesabının bilgilerinin ele geçirildiği öğrenildi.

Vatan Şaşmaz Gerçekten Öldü Mü?

İstanbul, Beşiktaştaki çoğu kişi tarafından bilinen bir otelde, Vatan Şaşmaz kendi odasında sırtından vurulmuş olarak bulundu. Vatan şaşmaz'ı kim öldürdü? Nerede defnedilecek?

Bilinmeyen Ağ Hatası Kesin Çözüm [2018]

Bilinmeyen ağ hatası kesin çözüm birçok bilgisayar kullanıcısı ve mobil cihaz kullanıcılarının en çok karşılaştıkları konuların başında bilinmeyen ağ hatası sorunu gelmektedir.

Instagram Hesabı Kapattırmak ve Şikayet Etme

İnstagram sosyal ağlar üzerinde insanların en çok zaman geçirdiği alanlardan biridir. Özellikle de son iki yıl içerisinde popülaritesini oldukça fazla arttıran instagram insanların genel olarak fotoğraf paylaşımı yaptıkları bir sosyal medya sitesidir. Hem bilgisayar interneti üzerinden hem de akıllı cep telefonları ile erişim sağlayacağınız instagramda kişileri ekleyerek takipçi sayınızı çoğaltabilir ve oldukça keyifli bir sanal popülerlik oluşturabilirsiniz.

İnstagram Görüntü Yüklenemedi Hatası

Kullanıcıların İnstagram hesapları üzerinde yaşamış oldukları en büyük sorunların başında son zamanlarda sıklıkla görülen instagram görüntü yüklenemedi hatası geliyor. Bu sorunun meydana gelmesinin ana nedeni İnstagramın herhangi bir güncelleme yapmaması olarak gösteriliyor. Özellikle instagramı yoğun bir şekilde kullanan kullanıcıların görüntü yüklenemedi sorununun sıklıkla yaşaması da bu nedene dayanıyor.

Instagram Kaydol - Instagram - 2018 (GÜNCELLENDİ)

Instagram Kaydol konusunu güncelleyip sorunlara kökten bir çözüm ürettik. Instagrama Kaydolma detayları ve daha fazlası için makalemizin devamını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram Aktif Takipçi Satın Alma

Fazlaca gündeme gelen ve çoğu insanın tecrübesiz ve hesaplı yollara başvurması sonucu ortaya çıkan sorunları ve bu sorunlara karşı nasıl bir yol izleyebilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz.

Instagram Bayan Takipçi Satın Al

Son zamanların çok sık tartışılan konularından birine bugün siz değerli okurlarımız için değineceğiz. Bir çok insanın instagram bayan takipçi satın alma konusunda kafalarında bazı soru işaretleri var ne yazıkki. Bu makalemizde instagram bayan takipçi konusunda detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Gülmekten Okumayı Zor Bitireceğiniz 10 Komik Tweet

Instagram hakkında bu günlerde verdiğimiz önemli bilgilerin yanı sıra birazda okurlarımızı güldürelim dedik ve sizler için tam 10 adet en komik tweetleri derledik.

Facebook Üzerinden İnstagram Bağlantısını Kaldırmak

İnstagram Facebook ile giriş konusu en çok merak edilen konulardan birisidir.  Facebook Üzerinden İnstagram Bağlantısını Kaldırmak konusunu nasıl kaldıracağınızı bu makalemizde ele aldık

Instagram Arama Geçmişi Silme

Merhaba sevgili instakib okurları, Uzun süredir buralara bir şeyler yazmadığımı fark ettim. Bugün ki yazımızda, kimimize baş belası olan instagram arama geçmişinin, nasıl silebileceğimize dair detaylı bilgiler vereceğim.

Instagram Profilinizde Beklediğiniz Etkili Yükseliş

Merhabalar, bugün siz değerli okurlarımıza instagram takipçi satın alma hakkında geniş çaplı bir bilgi vermeye karar verdik. Bu bilgiler doğrultusunda maksimum verim ve minimum bütçeyle karşı karşıya kalacağınızı umuyorum.Hadi ne bekliyoruz yazımızı yavaş ve dikkatli bir şekilde okumaya başlayalım.

Instagram'da çoklu fotoğraf özelliği

Merhaba arkadaşlar, her geçen gün yenilikleriyle liderliğini ve popülerliğini zirvede tutan instagram, çoklu fotoğraf özelliği ile karşımıza çıktı.    

Instagram'da kimseyi takip edemiyorum ?

Instagramda takip edememe sorunu neden olur ? Bu problem günümüzde sıkça karşılaşılan instagram engellemelerinden biridir. Instagram genelde kurallara uymadığınızda ve uygulamalar kullandığınızda sizi engeller. Bugün ki yazımızda bu uyarıyı açıklayacağız ve çözümünü birlikte göreceğiz.

Instagram Fotoğraflarına Müzik Ekleme

Hemen hemen herkesin derdi olan, özellikle iphone kullanıcıların büyük derdi olan instagram paylaşımlarına müzik eklemek çok kolay. İşi oldukça pratikleştiren ve kolaylaştıran uygulamalar mevcut. Müzik dışında videolarınızıda düzenleyebileceğiniz ve istediğiniz bir müziği ekleyebileceğiniz ios ve android telefonlar için özel programlar var. Bugünki yazımızda sizlerle bu programları paylaşacağız ve programlar hakkında bilgiler sunacağız.

Instagram'da Canlı Yayın Özelliği Nasıl Yapılır?

Dünya çapında en çok kullanılan Facebook ve Twitter' ın ardından sosyal medya platformu olarak instagram çok sık kullanılmaya başlanıldı. Sosyal medyaların gelişmesiyle Instagram' da kullanıcıları için her an bir yenilik yapmaktadır. Facebook' un getirdiği canlı yayın özelliğinden ilham alarak son yapmış olduğu yenilikle kaybolan video ve fotoğraflardan sonra canlı yayın özelliği ile kullanıcılarını oldukça mutlu etmektedir.

Instagram'da akış yenilenemedi hatası ve çözümü

Merhaba sevgili InsTakib blog okurları :)Bugün sizlere bazı arkadaşlarımızın karşılaştığı ve bize sık sık sorulan ''instagram akış yenilenemedi'' hatasının çözüm yollarını ve bu hataya sebep olan nedenleri açıklayacağız.

Instagram'da En Komik 10 Paylaşım

Sizler için belirlediğimiz, en komik 10 paylaşım.

Instagram ücretsiz takipçi kasma ?

Instagram'da ücretsiz takipçi nasıl kazanılır? Instagram'da takipçi kasma nasıl yapılır ? Siz hiç yorulmayın. Bizim size ikramımız var ! Kullanıcı adını yorum kısmına bırak, takipçilerin gelsin :)

En Popüler Instagram Hashtagleri 2016

Instagramda paylaşacağınız fotoğraflarınızın daha büyük kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, hashtaglere başvurmak ne olursa olsun gerekiyor. Bu yüzden 2016'nın en popüler ve en çok kullanılan hashtaglerini sizler için hazırladıK.

instagramda nasıl yorum kapatılır ?

Son yılların popüler olan uygulaması Instagram yine bizi şaşırtacak bir özellikle geliyor !

Instagram'da istatistik özelliği!

Ardı arkası kesilmeyen güncellemeleriyle instagram, yaptığı güncellemelere yetişemeyen biz.. Evet instagram'dan bahsediyorum.Instagramda yorum kapatma ve Instagramda yorum filtreleme özelliğinden sonra gündeme gelen instagram, zirvede yerini çok sağlam tutuyor.

Instagram'da nasıl fenomen olunur?

Bugün sizlere hızla yaygınlaşan fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagramın, son yıllarda bir çok sosyal medya uygulamasını geride bırakarak bir çok kişi tarafından kullanılır olamayı başardı. Peki bu kadar söz ettiğimiz Instagram da nasıl fenomen olunur ?Yani kısacası nasıl daha fazla kişi tarafından stalklanabiliriz.. diyebilirsiniz :)

Instagram video görüntüleme nedir ?

Merhaba sevgili InsTakib okuru :)Bugün sizler için derlediğimiz Instagram video görüntülenme özelliğini özetle anlatacağız.Sizin için instagram'ı yakınen takip ediyoruz ve gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.