Instakib Blog

Bilgi paylaştıkça çoğalır, instagram hakkında bildiklerimizi paylaşıyoruz...

Instagram IGTV Özelliği

21.06.2018 05:49

Instagram IGTV Özelliği sayesinde kullanıcılarına profillerinde 60 dakikalık videolar yükleme imkanı sağlamaktadır.

Devamını Oku ⟶

Instagram'da Link - URL Kopyalama

18.05.2018 03:17

Instagram'da Link - URL Kopyalama ile  popülaritesini dahada artıran yepyeni özelliklerle güncellendi. Instagram sunmuş olduğu özellikler ile kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmaya devam etmektedir.

Devamını Oku ⟶

Instagram’da Ağır Çekim (Stop-Motion) Özelliği (GÜNCELLENDİ)

17.05.2018 05:44

Instagram’da Ağır Çekim (Stop-Motion) Özelliği sayesinde kullanıcılar eğlenceli videolar çekme imkanı elde etmişlerdir. Instagram'da Stop-Motion Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Devamını Oku ⟶

Instagram Odak Özelliği (Güncellendi)

04.05.2018 04:52

Instagram Odak Özelliği ile sosyal medya devi Instagram’ın , odak ismini verdiği portre modu özelliğini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Uzun süredir test aşamasında olan bu yeni özelliğin, kullanıcılar tarafından çok beğenileceği tahmin edilmektedir.

Devamını Oku ⟶

Ödüllü Instagram Yarışması!

29.03.2018 07:21

Instakib ekibi olarak bir yarışma yapmaya karar verdik.
Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörü biraz daha eğlenceli bir hale getirmek amacıyla 100 binlerce ücretsiz aktif türk takipçi dağıtma kararı aldık.
Yarışmaya başlamdan önce okurlarımızın ücretsiz bir şekilde takipçi kazanabilmeleri açısından yazmış olduğumuz Instagram ücretsiz takipçi kasma ? adlı makalemize burdan ulaşarak ücretsiz bir şekilde takipçi ve beğeni kazanabileceklerdir.

Devamını Oku ⟶

Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları (2018)

27.03.2018 05:53

Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları kullanıcıların profillerini her zaman için diğer Instagram hesaplarına göre daha göze hoş gelir bir hale sokmaya çalışırlar. Çoğunlukla kullanıcılar ise Instagram takipçi sayılarını arttırma yollarını aramaktadırlar. 

Devamını Oku ⟶

Instagram Videoları Görüntüleyenleri Görme

24.03.2018 06:35

  Instagram bilindiği üzere Dünyanın en popüler sosyal medya araçlarından biri.İlk kurulduğunda fotoğraf paylaşımı ile ön plana çıkan, ardından kullanıcılara video paylaşım imkanı da sunan Instagram video ile ilgili çeşitli özellikler sunuyor.Bu özelliklerin başında video görüntüleme sayısını öğrenme ve beğenen kişilere bakmak geliyor.

Devamını Oku ⟶

Instagram Arşiv ve Hikayelerde Öne Çıkanlar Özelliği

23.03.2018 06:04

Popüler sosyal medya platformu  olan Instagram popülaritesini  dahada artıran yepyeni özelliklerle güncellendi.Instagram Hikayeler özelliğine bir de Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar adı verilen oldukça önemli iki yenilik siz değerli Instagram kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Devamını Oku ⟶

İnstagram'da K Ne Demek?

23.03.2018 05:09

İnstagram takipçi sayılarının yanında K ve M olmak üzere iki farklı harf sembolü yer alıyor. Bu sembollerin İngilizce dilinde temsil ettiği anlamlar vardır. İnstagramda k ne demek diye soran kullanıcılar için, bu sembolün İngilizcede bin rakamını temsil ettiğini görüyoruz. Örneğin; bir kişinin takipçi sayısında 10K şeklinde bir ifade varsa, bu kişinin takipçi sayısının 10 bin olduğu anlamına geliyor. Instagram'da tüm içerikler uluslararası dilde kullanıldığı için, bu açıdan bu sembolü de tüm dillerde 'K' şeklinde görüyoruz.

Devamını Oku ⟶

Ucuz Takipçi Satın Al

22.03.2018 05:00

Bugün itibariyle dünyada en fazla kullanılan şeyler biri sosyal medya. Hayatın her aşamasında birçok konu ile ilgili kullanılan sosyal medya zaman içinde gelişme göstererek ilk günden bu güne çok farklı gelişme gösterdi. Başlarda sadece vakit geçirmek, arkadaşların takibi yapılan sosyal medya kanalları şu an için haber alma, arkadaş bulma gidilecek yerler hatta alışveriş içinde kullanılıyor.

Devamını Oku ⟶

İnstagramda Beğenileri Gizleme

22.03.2018 03:48

Sosyal medyanın en çok beğenilen ve en popüler olan uygulamalarından biri olan İnstagram; sosyal medya ağı üzerinde fotoğraf paylaşımı olarak değerlendirildiğinde, akla gelen ilk uygulama olur. Facebook’un İnstagram’ı satın almasından hemen sonra; kullanıcı ve takipçi sayısını daha yüksek seviyelere taşıyan popüler ağ, kullanıcı sayısını düşürmemek hatta daha da yukarılara taşımak amacıyla sürekli güncellemeler yapar. İnstagram’ın bu ayrıcalıkları, yeni üyelerin katılmasına büyük etken olur.

Devamını Oku ⟶

Instagram Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

21.03.2018 06:07

Instagram takipçi satın al mobil ödeme veya mobil ödeme instagram türk takipçi işlemi için başka yere bakmanıza gerek yok çünkü kesinlikle doğru yerdesiniz!

Bu yazımda 7 farklı paketlerimizi, instagram takipçi satın al mobil ödeme yöntemi ile nasıl alabileceğinizi sizlere anlattım.

Devamını Oku ⟶

İnstagram Silinen Hesabı Geri Alma

21.03.2018 12:55

İnstagram hesabıyla ilgili sorunlarda, şifre yenilemek en etkili çözümdür. Farklı çözüm yolları da mevcuttur. İnstagram hesabını geri alma formunu kullanmak, hesap kurtarma yöntemlerinden bir diğeridir. Silinen bir İnstagram hesabının geri alınması, mümkün değildir. Çalınan İnstagram hesabını geri alma yöntemi olarak, tercih edilir ya da hesap çalınmamış olsa bile, hesap geri alma formu kullanılabilir. İnstagram hesap çalınma hususlarında da, en etkili yol budur.

Devamını Oku ⟶

En Popüler Instagram Hashtagleri 2018

24.03.2018 06:20

Sosyal Medya platformu Instagram’da paylaşmış olduğunuz fotoğraflarınızın daha büyük kitlelere ve keşfete ulaşmasını istiyorsanız, yapmanız gereken yöntemlerden biriside hashtaglere başvurmaktır. Instagram'da fotoğraflarınızın daha büyük kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, hashtaglere başvurmak ne olursa olsun gerekiyor. 

Devamını Oku ⟶

Instagram Mesaj Gönderimini İptal Et

26.01.2018 04:25

Instagram uygulamasını kullanan kullanıcıların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Üye sayısının artış göstermesinin yanı sıra aynı zamanda Instagramın sunmuş olduğu imkanlar konusunda da önemli artışlar meydana geliyor. Instagramın sunmuş olduğu en kapsamlı uygulamalarından birisi kaybolan fotoğraflar iken sonra Snapchat gibi kaybolan mesajlar özelliğinin ortaya çıkmasıdır.

Devamını Oku ⟶