Instakib Blog

Bilgi paylaştıkça çoğalır, instagram hakkında bildiklerimizi paylaşıyoruz...

Instagramda Canlı Yayın Yapamıyorum ?

18.09.2017 05:22

Instagram'ın kısa bir vakit önce duyurduğu canlı yayın özelliği, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Şimdiye kadar sorunsuz olarak çalışan canlı yayın özelliğinden faydalanamayan bazı Instagram kullanıcılar olduğunu görüyoruz. instagram canlı yayın yapamıyorum diyenler için uygulanması gereken bazı adımlardan bahsedebiliriz. Bu adımları yaptıktan canlı yayınları yapmaya başlayabilir ve diğer takip ettiklerinizin canlı yayınlarına katılabilirsiniz.

Devamını Oku ⟶

Instagram Hacklendi mi?

04.09.2017 03:37

Instagramda meydana gelen ve apilerinde bulunan bir açık sayesinde Instagram Hacklendi. Hackerların vermiş olduğu bilgiye göre tam olarak 6 Milyondan fazla Instagram hesabının bilgilerinin ele geçirildiği öğrenildi.

Devamını Oku ⟶

Vatan Şaşmaz Gerçekten Öldü Mü?

27.08.2017 09:45

İstanbul, Beşiktaştaki çoğu kişi tarafından bilinen bir otelde, Vatan Şaşmaz kendi odasında sırtından vurulmuş olarak bulundu. Vatan şaşmaz'ı kim öldürdü? Nerede defnedilecek?

Devamını Oku ⟶

Bilinmeyen Ağ Hatası Kesin Çözüm [2018]

17.08.2017 02:45

Bilinmeyen ağ hatası kesin çözüm birçok bilgisayar kullanıcısı ve mobil cihaz kullanıcılarının en çok karşılaştıkları konuların başında bilinmeyen ağ hatası sorunu gelmektedir.

Devamını Oku ⟶

Instagram Hesabı Kapattırmak ve Şikayet Etme

09.08.2017 03:56

İnstagram sosyal ağlar üzerinde insanların en çok zaman geçirdiği alanlardan biridir. Özellikle de son iki yıl içerisinde popülaritesini oldukça fazla arttıran instagram insanların genel olarak fotoğraf paylaşımı yaptıkları bir sosyal medya sitesidir. Hem bilgisayar interneti üzerinden hem de akıllı cep telefonları ile erişim sağlayacağınız instagramda kişileri ekleyerek takipçi sayınızı çoğaltabilir ve oldukça keyifli bir sanal popülerlik oluşturabilirsiniz.

Bu işlemlerin yanı sıra okurlarımızın arasında en çok merak edilen konuların başında yer alan İnstagram Silinen Hesabı Geri Alma adlı yazımızı burdan okumlarını tavsiye ederiz.

Devamını Oku ⟶

İnstagram Görüntü Yüklenemedi Hatası

08.08.2017 02:35

Kullanıcıların İnstagram hesapları üzerinde yaşamış oldukları en büyük sorunların başında son zamanlarda sıklıkla görülen instagram görüntü yüklenemedi hatası geliyor. Bu sorunun meydana gelmesinin ana nedeni İnstagramın herhangi bir güncelleme yapmaması olarak gösteriliyor. Özellikle instagramı yoğun bir şekilde kullanan kullanıcıların görüntü yüklenemedi sorununun sıklıkla yaşaması da bu nedene dayanıyor.

Devamını Oku ⟶

Instagram Kaydol - Instagram - 2018 (GÜNCELLENDİ)

23.07.2017 06:07

Instagram Kaydol konusunu güncelleyip sorunlara kökten bir çözüm ürettik. Instagrama Kaydolma detayları ve daha fazlası için makalemizin devamını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Devamını Oku ⟶

Instagram Aktif Takipçi Satın Alma

23.07.2017 04:43

Fazlaca gündeme gelen ve çoğu insanın tecrübesiz ve hesaplı yollara başvurması sonucu ortaya çıkan sorunları ve bu sorunlara karşı nasıl bir yol izleyebilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz.

Devamını Oku ⟶

Instagram Bayan Takipçi Satın Al

06.06.2017 03:06

Son zamanların çok sık tartışılan konularından birine bugün siz değerli okurlarımız için değineceğiz. Bir çok insanın instagram bayan takipçi satın alma konusunda kafalarında bazı soru işaretleri var ne yazıkki. Bu makalemizde instagram bayan takipçi konusunda detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Devamını Oku ⟶

Gülmekten Okumayı Zor Bitireceğiniz 10 Komik Tweet

27.05.2017 02:04

Instagram hakkında bu günlerde verdiğimiz önemli bilgilerin yanı sıra birazda okurlarımızı güldürelim dedik ve sizler için tam 10 adet en komik tweetleri derledik.

Devamını Oku ⟶

Facebook Üzerinden İnstagram Bağlantısını Kaldırmak

16.05.2017 02:04

İnstagram Facebook ile giriş konusu en çok merak edilen konulardan birisidir.  Facebook Üzerinden İnstagram Bağlantısını Kaldırmak konusunu nasıl kaldıracağınızı bu makalemizde ele aldık

Devamını Oku ⟶

Instagram Arama Geçmişi Silme

17.03.2017 11:27

Merhaba sevgili instakib okurları, Uzun süredir buralara bir şeyler yazmadığımı fark ettim. Bugün ki yazımızda, kimimize baş belası olan instagram arama geçmişinin, nasıl silebileceğimize dair detaylı bilgiler vereceğim.

Devamını Oku ⟶

Instagram Profilinizde Beklediğiniz Etkili Yükseliş

26.02.2017 04:32

Merhabalar, bugün siz değerli okurlarımıza instagram takipçi satın alma hakkında geniş çaplı bir bilgi vermeye karar verdik. Bu bilgiler doğrultusunda maksimum verim ve minimum bütçeyle karşı karşıya kalacağınızı umuyorum.

Hadi ne bekliyoruz yazımızı yavaş ve dikkatli bir şekilde okumaya başlayalım.

Devamını Oku ⟶

Instagram'da çoklu fotoğraf özelliği

23.02.2017 09:16

Merhaba arkadaşlar, her geçen gün yenilikleriyle liderliğini ve popülerliğini zirvede tutan instagram, çoklu fotoğraf özelliği ile karşımıza çıktı.    

Devamını Oku ⟶

Instagram'da kimseyi takip edemiyorum ?

04.02.2017 09:30

Instagramda takip edememe sorunu neden olur ? Bu problem günümüzde sıkça karşılaşılan instagram engellemelerinden biridir. Instagram genelde kurallara uymadığınızda ve uygulamalar kullandığınızda sizi engeller. Bugün ki yazımızda bu uyarıyı açıklayacağız ve çözümünü birlikte göreceğiz.

Devamını Oku ⟶