Instagram’da Çoklu Hesap – (2019)

İnstagram kullanıcıları için önemli bir özellik olan etkinliklerden birisi de çoklu hesap kullanımıdır. Aynı cihaz üzerinden birden fazla instagram hesabının kullanılması konusu instagram çoklu hesap yöntemleri ile yerine getirilebiliyor. 


İnstagram Çoklu Hesap

İnstagram kullanıcıları için en büyük sorunlardan birisi aynı cihaz üzerinden birden fazla hesabın yönetilmesi ve kontrol edilmesi özelliğinin olmamasıdır. Kullanıcılar genellikle instagram takipçi satın al almadan önce kendi hesaplarına giriyorlar orada işleri bitinde bir diğer hesaba giriş yapabilmeleri için bir önceki hesaptan çıkmaları gerekiyor. Bu durum kullanıcılar için büyük bir zahmet meydana getiriyor.

Bu özelliğin yanı sıra kullanıcıların en çok kullandığı özelliklerden birisi de Instagram’da çoklu fotoğraf özelliği olsa gerek. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birden fazla fotoğrafını tek seferde paylaşabilmektedir. 

Aynı Cihazdan İki Farklı İnstagramın Kullanılması

İnstagram kullanıcılarının birden fazla hesaba aynı cihaz üzerinden aynı anda girebilmeleri mümkün olan bir durumdur. Bu özellikten yararlanabilmek için birbirinden farklı uygulamaların kullanılması gerekiyor. Bu uygulamalardan birisi olan Phonegram uygulaması ile kullanıcılar instagram hesaplarını aynı anda birden fazla hesap olacak şekilde kullanabiliyorlar.

Phonegram uygulamasının en önemli özelliği fotoğraf yükleme, fotoğraflar üzerinde çeşitli işlemler yapma, fotoğraflara çerçeve ve yazı gibi eklentiler ekleme gibi birçok özellik sunuyor. Ancak uygulamanın en önemli handikapı çok sayıda reklam içermesi. Kullanıcıların bu reklamlardan kurtulması için programın profesyonel versiyonuna geçmeleri gerekiyor.

instagram çoklu hesap

Fotogramme Programının Özellikleri

Fotogramme uygulamasını daha çok İOS işletim sistemini içeren cihazların kullanıcıları kullanabiliyor. Bu program sayesinde kullanıcılar İnstagram hesabından çok daha fazla kaliteli bir şekilde yararlanabildikleri gibi aynı zamanda birden fazla hesap ile aynı cihaz üzerinden giriş yapabiliyorlar. Sadece iki farklı hesabın girişine erişim sağlamasının yanı sıra kişileri favorilere ekleme fotoğraflar üzerinde çeşitli işlemlerin yapılmasına olanak sağlama, fotoğraflar arasında yatay ekran geçişleri özelliğini sunma gibi özellikleri de sunuyor.

Bu uygulama ile instagramda ne kadar hesap olursa olsun kullanıcılar tüm hesaplarını bu uygulama sayesinde kontrol altında tutabiliyorlar. Bir hesapta bulunurken diğer hesaptaki bildirimleri de görebiliyor ve saniye içerisinde diğer instagram hesabına geçiş yapabiliyorlar.

İnstwogram Programı ile Çoklu İnstagram

Kullanıcılar Android cihazları ile İnstwogram programı sayesinde instagram hesaplarını tek bir elden kontrol altında tutabiliyorlar. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar instagram hesaplarına aynı zamanda fotoğraf yükleyebiliyorlar, yükledikleri fotoğraflar üzerinde çeşitli eklentiler ekleyebiliyorlar ve gerekli düzenlemeler ile fotoğraflarını daha çekici hale getirebiliyorlar.

Ancak bu uygulama kullanıcılar tarafından daha çok birden fazla hesabın aynı anda kontrol edilmesi amacı ile kullanılıyor. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar instagram hesaplarına daha fazla hakim olabiliyorlar. Aynı anda birden fazla hesaplarını kontrol altında tutabiliyorlar.

GÜNCELLENDİ

Instagram’da Çoklu Hesaplar Arasında Geçiş Yapmak

  Instagram’ın gözde özelliklerinden biri de çoklu hesap özelliğidir.  Bu özellik sayesinde uygulamanızda aynı anda en fazla 5 adet olmak üzere hesaplarınızı açık bırakabilirsiniz. Peki bu hesapları aynı anda nasıl kullanıyorsunuz? Bu hesaplar arasında dilediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz. Instagram uygulamasını açtıktan sonra sağ alt köşede çıkan profil fotoğrafınıza basarak tüm açık olan hesapları görebilir, dilediğiniz hesabın üstüne tıklayarak o hesaba geçiş yapabilirsiniz. Uygulama bildirimlerinizi cihazınız için kapatmadıysanız, açık olan çoklu hesapların takip yorum, beğeni gibi bildirimlerini alırsınız. Fakat aldığınız mesajların bildirimi sadece son açık olan hesabınız için gelmektedir. Bu nedenle Dm bildirimlerinizi kontrol etmek için hesaplar arası geçiş yapmanız gerekmektedir.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir