Instagram’da Link – URL Kopyalama

Instagram’da Link – URL Kopyalama ile  popülaritesini dahada artıran yepyeni özelliklerle güncellendi. Instagram sunmuş olduğu özellikler ile kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmaya devam etmektedir.


Instagram’da Link – Url Kopyalama Nasıl Yapılır ?

Instagram’da Link – Url Kopyalama Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Yapılan yeni güncellemeler beraberiyle kullanıcılar tarafından Instagram’ın bilinen özellikleri gibi bilinmeyen bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında Instagram’da Link-URL Kopyalama Nasıl Yapılır? özelliğidir. Instagram hesaplarında paylaşılmış olan fotoğraf ve videoların linklerini kopyalama da bunlardan bir tanesidir. Instagram’da Link-URL Kopyalama nasıl yapılır sorusunun cevabı aşağıdakileri yöntemleri uygulamak olucaktır.

Bu yöntemlerin yanı sıra en çok aratılan konulardan birisi olan İnstagrama Link Ekleme adlı makalemize burdan ulaşarak link ekleme hakkında merak etmiş olduğunuz tüm bilgilere burdan ulaşabilirsiniz.

Instagram üzerinden bir paylaşımın Link-URL kopyasını almadan önce bilmeniz gereken en önemli detaylardan birisi de hesap gizli olarak ayarlanmışsa o hesaptan paylaşılmış olan resim ve videoların linkini kopyalamazsınız. Eğer hesap gizli değilse bu durumda gönderinin bağlantısını almak için gönderinin üstüne gelmelisiniz. iOS işletim sistemlerinde gönderinin üzerine geldiğiniz zaman yan yana üç nokta, Android işletim sistemlerinde ise üst üste üç nokta çıkacaktır. Linkini alıcağınız gönderinin üzerinde yer alan bu ikonlara tıkladığınızda “Paylaşım URL’sini Kopyala”çıkacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak bağlantı yapıştırılmak üzere panonuza kopyalanacaktır.

Web Üzerinde Link Kopyalama Nasıl Yapılır alt=”web üzerinden link kopyalama nasıl yapılır”?

Bir diğer yöntem ise Web üzerinden paylaşımın URL’sini almanızdır. Bunun için yapmanız gereken tek şey cihazınızdan Instagram Web sitesine girmenizdir. Siteye giriş yaptıktan sonra hangi kullanıcının paylaşmış olduğu resim yada videoyu kopyalıcaksanız o kullanıcının profiline girerek paylaşımın üzerine geliniz.

Instagram’da Link – URL Kopyalama yapmanız için ilk olarak Google veya Yandex tarayıcınız en üstünde bulunan paylaşımın linkini göreceksiniz. Bu linki kopyaladığınızda gönderiyi de kopyalamış olacaksınız. Siz de Instagram hesaplarında paylaşılmış olan gönderileri kopyalamak istiyorsanız adım adım bunları takip ederek istediğiniz gönderilerin linklerini kopyalayabilir ve daha sonrasında ise istediğiniz yerde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir