Instagram Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

1 milyardan fazla kullanıcısıyla Instagram, uygulama içerisinde sorun yaşayan kullanıcılarına destek hattı ile yardımcı olmaktadır. Instagram ile iletişim kurmak için e-mail ve mesaj seçenekleri kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, uygulamadan destek hattına ulaşmak ve iletişim merkezinden yardım alabilmek için telefon numarasını çoğu zaman bulamıyor. Bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız için de bu yazımızda ayrıntılı bilgi vererek yardımcı olmaya çalışacağız.

Instagram uygulamasında oluşan problemler sistemsel veya da kullanıcı kaynaklı olabilir. Bu tarz durumlarda Instagram destek hattı ile her tür konuda kullanıcılarına yardımcı oluyor. Uygulama içerisinde bir bölümünde sorun yaşarsanız, uygulamada teknik bir hata varsa, herhangi bir kullanıcıdan şikayetçi iseniz bu alanları yardım merkezi ile güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Nedir?

Instagram’da yaşadığınız tüm sorunların çözümü için her yolu deneyip buna rağmen başarılı olamıyorsanız Instagram yardım merkezi bu noktada sizlere hızlıca destek verecektir. Eğer uygulama içerisinde yazılım kaynaklı sorunlar var ise uygulama yeni bir güncelleme ile sorunu çözecektir, bu sorun donanım kaynaklı ise Instagram uygulaması size konu hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Instagram’da bir sorun oluştuğunda kullanıcılar yardım merkezi ile iletişime geçmede çoğu zaman sıkıcı durumlar yaşayabilmektedir. Eğer Instagram’ın resmi yardım merkezi sayfasına tıklıyorsanız ama bir türlü e-posta adresi ya da mesaj gönderme yolunu bulamıyorsanız https://tr-tr.facebook.com/help/instagram linki ile direkt olarak destek merkezi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi

Instagram Destek Hattına Mesaj ve Mail Nasıl Gönderilir?

Maalesef ki instagram telefon desteği ile kullanıcılarına hizmet vermiyor. Bu nedenle de müşteri hizmetleri sayfası kullanıcılar ile iletişimi en aza indirmek için yardım sayfası bu alandan en çok yaşanan problemlere dair detaylı açıklamalarla sizlere destek olmaya çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Instagram en son çare olarak kullanıcılarına e-mail ile destek vermektedir.

Instagram’da e-mail ile destek almak için [email protected] sayfasına sorunlarınızı ileterek yardım alabilirsiniz. Lakin, Instagram ile iletişime geçmenin en kolay yolu akıllı cihazlardaki uygulama içerisindeki sorun bildir alanıdır.

Instagram Sorun Bildir Kullanımı (Resimli Anlatım)

Instagram destek sayfasını inceleyip, destek hattına e-mail attığınıza rağmen bir türlü yardım alamıyorsanız, o zaman sorun bildir alanını kullanmanızın vakti gelmiş demektir. Eğer yaşadığınız sorunu ekran görüntüsü ile detaylıca anlatırsanız Instagram uygulaması size daha hızlı ve doğru cevaplar vererek yardımcı olacaktır.

Instagram’da “Sorun Bildir” alanını kullanmak için hesabınıza giriş yaparak profilinizden “üç çizgi” butonuna tıklayıp “Ayarlar” sayfasına gidiniz.

Ayarlar” sayfasındaki “Yardım” butonuna tıkladıktan sonra, ekranınızda Sorun Bildir, Yardım Merkezi, Destek Talepleri ile Gizlilik ve Güvenlik Yardımı seçenekleri çıkacaktır buradan “Sorun Bildir” yazan yere tıklayınız.

Instagram Sorun Bildir

Bu işlemlerden sonra ekranınıza yaşadığınız sorunun ne olduğuna dair birkaç seçenek çıkacaktır. Bunlar; Spam veya Kötüye Kullanım, Bir Şey Çalışmıyor ve Genel Görüş sorunu seçenekleridir. Probleminize dair olan sorunu seçiniz, aşağıdaki görselde “Genel Görüş” seçeneği seçilmiştir.

Instagram Destek Merkezi

Aşağıdaki görseldeki gibi, mesajınızı yazmanız gereken alan ile karşılaşacaksınız. Probleminizi bu alana detaylı olarak anlatın, eğer varsa ekran görüntüsü ekleyiniz, ardından ekranın sağ üst köşesindeki gönder butonuna tıklayarak Instagram yardım merkezine mesaj gönderebilirsiniz.

Instagram Destek

Instagram’dan destek alabilmeniz için tüm adımları görsel olarak anlatmaya çalıştık. Bu aşamalardan sonra yapmanız gereken Instagram müşteri hizmetlerinin sizlere geri dönüş yapmaları beklemek olacaktır. Uygulama içerisinde yaşanan yoğunluklara bağlı olarak destek hattından yanıt gelme süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Bugünkü yazımızda sizlere; Uygulama üzerinden destek mesajı nasıl gönderilir, Instagram destek hattı sayfasına hangi linkten ulaşılır, instagram müşteri hizmetlerinin e-mail adresi nedir, Instagram telefon numarası nedir? gibi bir çok sorularınıza yardımcı olmaya çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Instagram hakkında merak ettiğiniz diğer tüm sorularınızı yorum olarak yazarak destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir