İnstagram Silinen Hesabı Geri Alma

İnstagram hesabıyla ilgili sorunlarda, şifre yenilemek en etkili çözümdür. Farklı çözüm yolları da mevcuttur. İnstagram hesabını geri alma formunu kullanmak, hesap kurtarma yöntemlerinden bir diğeridir. Silinen bir İnstagram hesabının geri alınması, mümkün değildir. Çalınan İnstagram hesabını geri alma yöntemi olarak, tercih edilir ya da hesap çalınmamış olsa bile, hesap geri alma formu kullanılabilir. İnstagram hesap çalınma hususlarında da, en etkili yol budur.


Bu işlemleri yapan kullanıcılar aynı zamanda Instagram Hesabı Kapattırmak ve Şikayet Etmehakkında aramalar yaptığını fark ettik. Eğer sizin bu konuda merak ettikleriniz var ise burdan makalemize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinde İnstagram

Sosyal medya, artık günümüzde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Günlük bir ihtiyaç gibi, sosyal medyada yer almak herkes tarafından önem verilen bir durumdur. Bunların arasında, bazı uygulamalar son derece dikkat çeker. İnstagram, oldukça popüler olan bir fotoğraf uygulamasıdır. instagram takipçi satın al Şu sıralar o kadar popüler hale geldi ki; saniyeler içinde binlerce yorum, takipçi ve beğeni kazanır. İnstagram’ın bu kadar seri bir şekilde ilerlemesindeki etken, sosyal medya platformları ile işbirliği yaparak çalışmasıdır.

İnstagram Özellikleri

Uygulama ile hazırlanan fotoğrafların; Twitter, Facebook, Foursquare ve Tumblr üzerinden paylaştığı görülür. Instagram, 2012 yılının nisan ayında, Facebook tarafından satın alınmıştır. Bu uygulamanın bu kadar sevilmesinin nedeni; kullanıcıların resimleri üzerinde farklı ve eğlenceli filtreler kullanarak, profesyonel görüntüler sağlamalarıdır. Çok sadece bir fotoğraf dahi, birkaç efektle göz kamaştırır. Bu eğlenceli uygulamanın da kendi içinde bazı aksaklıkları söz konusu olur. İnstagram silinen hesabı geri alma, hesaba giriş yapamama, hesap açamama ve hesap çalınması gibi durumlarda; bazı yöntemler kullanılarak, hesap iyileştirilir.

instagram silinen hesabı geri alma

Instagram Şifre Yenileme Yöntemleri

İnstagram hesabına giriş sağlanamadığında, hesap çalınma durumunda, izinsiz şekilde mesajlar atıldığında ya da fotoğraflar paylaşıldığında ve şifre unutulduğunda; en doğru tercih, şifre değiştirmek olur. Şifre değiştirme linkine tıklayan kullanıcılar; link üzerinden adını ya da mail adresini yazarak, şifrelerini yenileyebilirler. Kullanıcı adı girildiği takdirde; mail adresini unutanlara özel, bir ufak ipucu sağlanır. Ayrıca; diğer bir şifre değiştirme işlemi de, giriş ekranında yer alan giriş detaylarını unuttun mu başlığını tıklayarak, şifre yenilemek mümkündür.

 Olası her hesap işlemine karşı ya da hesabı güvenliği almak adına, şifre değiştirmek yerinde bir tavırdır. Hiçbir sıkıntı ya da tereddüt yaşamamak için, şifre yenilemek gerekir. İnstagram vasıtasıyla kapatılan, hesaplarda meydana gelen aksaklıklardan dolayı girilemeyen, hesaptaki şifrenin ikinci kişilerin eline geçmesiyle çalınan hesaplarda, ücretli olarak açtırılma hizmetine tabi tutulur. Bu durumlarda, İnstagram hesapları ücretli açılır. Ücretli açtırma işlemleri, mail yoluyla çözümlenir.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir