İnstagram Video Görüntüleme Arttırma

İnstagram insanlar için en kolay paylaşım alanlarından biri olan sosyal medya ortamı. Bu alanda paylaşımların daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için videoların görüntüleme sayısının oldukça yüksek olması gerekiyor. ,


İnstagram Video Görüntüleme Arttırma

Hem videoların çok izlenmesi hem de fotoğraf paylaşımlarının İnsatgram Video Görüntüleme Satın Alişlemi ile yüksek beğeni alması kişi profillerinin daha popüler hale gelmesini sağlıyor. Videolarınızın yeterli kadar izlenmesini istiyorsanız takipçi sayınızı arttırmaya özen gösterin. Videoya başka insanları etiketleyin ve hesabınızın gizlilik ayarlarını herkesin görebileceği şekilde değiştirin. İnstagram video görüntüleme arttırma için farklı yollar deneyebilirsiniz.

Videonun Çok Görüntülenmesi Neden Önemli?

İnstagramda video güncellemesi yapılması ile birlikte video beğenisi yerine görüntüleme sayısı geldi. Görüntüleme sayısı video her izlendiğinde artıyor. Videolar sosyal medya açısından önemli bir yere sahip. Son dönemde insanların videoları izleme oranı eskiye oranla %40 artış gösterdi. Bu da gelir anlamında önemli bir artış anlamına geliyor. Video paylaşımları önceden sadece 15 saniyeye kadar izin veriyordu. Ancak yapılan güncellemeler sonunda bu süre 1 dakikaya kadar çıkarıldı. Ayrıca videoyu yayınlayan kişi videosunun kimler tarafından ve ne kadar izlendiğini de görebiliyor.

Video Görüntülemesi Nasıl Arttırılır?

Videoların görüntülenme sayılarının arttırılabilmesi için videoların yüksek kalitede olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Videoları çekmek için kamerası iyi olan cep telefonlarınızla da çekimler yapabilirsiniz. Çekeceğiniz videonun da süresi o videonun kalitesi kadar önemli bir detay. Çok uzun videoları insanlar izlemek yerine farklı alanlarda dolanmayı tercih ediyorlar. Sınır 1 dakika da olsa daha uzun da olabiliyor. Bu videonuzun verdiği mesaja göre değişebilir. Ancak aşırı uzun videolarda insanlar sıkılabiliyor. Birkaç dakikalık videoları izlemek insanlara daha eğlenceli geliyor. Videoların kalitesini arttırmak için çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

instagram video görüntüleme arttırma

Videoların Çok İzlenmesinin Artıları

Sabit paylaşımlarda beğeni oranın yüksek olması kadar videoların görüntülerinin izlenme oranının yüksek olması da önemli. Diğer sosyal medya ortamlarında kazandığınız artıların hepsini instagram videolarında da kazanıyorsunuz. Video görüntülemenin artması instagram üzerindeki trafiğinizin de yoğun olmasını sağlıyor. Videolar ne kadar çok izlenirse insanlar sizlere o kadar takipçi olarak geleceklerdir. Belli bir sayıyı aştıktan sonra videolarınız çok geniş kitlelerce izlenmeye başladığında firmaların da dikkatini çekmeye başlayabiliyorsunuz.

İnstagram Videoları Nasıl Hazırlanmalı?

İnstagram üzerinden video yayınlamayı düşünüyorsanız ve bu videoların yüksek izleyici sayısına ulaşmasını istiyorsanız orijinal videolar hazırlamaya özen göstermeniz gerekiyor. Daha önce hazırlanan ve çok beğenilen bir videonun konusunu yeniden hazırlamak insanlara ilginç gelmeyecektir. Özgün ve kalitesi yüksek videoları çok uzun olmayacak şekilde hazırlayarak insanlara sunabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir