Instagram’da gizli hesapları görme (2023)

Son yılların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan Instagram platformunda birçok konu merak ediliyor. Kullanıcılar tarafından bir hayli merak edilen konu Instagramda gizli hesapları görme, kapalı hesapları görme hilesi gibi seçenekler oldu. Bu yazımızda sizler için Instagramdan gizli hesaplar nasıl görülür adım adım onları anlatacağız.

Instagram gizli hesapları görmek istiyorsanız sizler için sıralarımız belirli adımları takip etmek gerekir. Tüm sorumluluklar kişilere ait olacağı için gerçek hesaplar ile giriş yapılmamaya dikkat edilmelidir. Bu tarz işlemler sırasında fake hesaplar kullanılması kesinlikle ön planda tutulmalıdır.

Instagram Gizli Hesapları Görme

Instagram gizli hesaplara bakma programları

Instagram kullanıcıları tarafından gizli hesaplara bakma programları bir hayli merak ediliyor. Bu programlar arasında yer alan Lili App her ne kadar pek bilinmese bile gerçekten de işe yarayan bir uygulama oluyor. Kulaktan kulağa yayılmaya başlayan programlar Instagram gizli hesap görme konusunda tüm işlemleri tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Lili App sayesinde gizli hesapları görmek için iki farklı versiyon yer alıyor. Bunlar;

  1. Kullanıcılar için hem APK şeklinde hem de web şeklinde seçenekleri sunuluyor. Sizler için web versiyonlarını aktaracağız.
  2. Siteye girdikten sonra https://web.postegro.com/ adresine yönlendirilecek.
  3. Geçilen adres üzerinden Instagram kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmak ve hesaba girmek gerekir. Burada kullanıcı adı ve şifrenin Lili App üzerine emanet edildiğini göz önüne almak gerekir.
  4. Giriş adımlarının ardından ana ekrana sade bir tasarımlı platform gelecek. Ana ekranda birçok kategori yer alacak. Instagram gizli profile bakma kısmına tıklayarak ara kısmına geçiş yapılmalıdır.
  5. Ara kısmına hangi hesabın profil resmine bakılmak isteniyorsa o hesabın kullanıcı adını yazmak gerekir. Aramaların ardından ekrana gelen sonuçlar arasından ilgili kişi bulunarak, gizli bir şekilde profille bakılabilir.

Postegro yani Lili App yöntemine benzer uygulamalar ile de Instagram profile gizli görme yöntemleri yer alıyor. Bunları da sizler için anlatacağız.

  1. İlk yöntem olarak https://bestwhozi.com/ adresine fake hesap ile giriş yapılarak sorgulamak istenen kişinin kullanıcı adı arama kısmına yazılarak hesaba gizli bir şekilde erişilebilir.
  2. Farklı bir yöntem olarak https://aapkpure.com/tr/zoomie-for-Instagram-zoom-dp-download-repost/com.zoomie uygulaması cihazlara indirilerek istenen sorgulama yapılabilir.
  3. En bilindik yöntemlerden bir tanesi olarak da https://apkpure.com/tr/postegro-any-profile-viewer/social.android.postegro uygulamasını da cihazlara indirmek yeterli olacaktır. Fake bir hesap ile cihazlara giriş yaptıktan sonra arama kısmına kullanıcıların adını yazmak gerekir. Ardından açılan sekmede Instagram gizli hesapları görme işlemleri meydana gelecektir.

Bu işlemleri yaparak rahat bir şekilde gizli hesapların profilleri gözlenebilecektir. Aklınıza takılan her şeyi www.instakib.com aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz adreslerin en başında gelir. Tüm Instagram kullanıcılarının gizli hesapları görmesi için uygun adımlara anlık olarak erişebileceğiniz gibi aklınıza takılan birçok konunun da cevabını bulabileceksiniz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir