Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir?

Youtube platformunda sevdiğiniz şarkıları veya videoları oynatma listesine eklediniz ve YouTube oynatma listesi nasıl indirilir? sorusunu merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere detaylıca yardımcı olmaya çalışacağız.

Youtube platformu şüphesiz ki; müzik, eğlenceli videolar, yemek tarifleri, dizi özetleri gibi birçok farklı videoları platformda barındıran en geniş sosyal medya ağı olarak bilinmektedir. Çoğu kişi oynatma listesi için Spotify uygulamasını kullansa da Youtube kitlesi de çok geniştir. Yazımızın devamında çalma listelerini bilgisayara indirme işlemi adımlarını uygulayarak indirdiğiniz videoları çevrimdışı dinleme imkanına sahip olacaksınız. Youtube çalma listenizi toplu olarak cihazınıza indirmek için yardımcı bir web adresine ihtiyacınız olacaktır.

Youtube Oynatma Listesi İndirme Nasıl Yapılır? (PC)

Adım #1: Oynatma listenizi indirmek için ilk olarak Youtube hesabınıza giriş yaparak, oynatma listenizi “public” yani herkese açık duruma getirdiğinizden emin olun. Genelde YouTube kullanıcılarının çalma listeleri “private” gizli olur ve indirme siteleri bu dosyalara ulaşamıyor. Bu durumda oynatma listenizdeki videoları MP3 veya MP4 formatında cihazınıza indirme şansına sahip olmak için yazının devamında, Youtube oynatma listesi nasıl public yapılır? detaylıca inceleyebilirsiniz.

YouTube Müzik İndirme

Adım #2: Youtube oynatma listenizi “public” herkese açık olarak ayarladıktan sonra bu listenizi indirmek istediğiniz web sitesine gitmek kaldı. “https://loader.to/tr/” web adresini tarayıcınızdan açmadan önce oynatma listesinizin linkini kopyalayınız.

YouTube Oynatma Listesi İndirme

Oynatma listenizin linkini kopyaladıktan sonra tarayıcınızdan “https://loader.to/tr/” sitesini açınız ve görseldeki gibi gerekli alana Youtube çalma listenizin linkini bu alana yapıştırınız. Görselde MP3 formatı seçilmiştir. MP3 formatında müzik olarak indirme işlemleri yapılır. Eğer farklı şekilde indirmek istiyorsanız MP3 alan formatını değiştirebiliyorsunuz.

Bunların yanı sıra çalma listenizin sırasını da ayarlayabilirsiniz. Örnek: 1-2-3’ten başlat, 10. şarkıda durdur gibi…

Adım #3: İstediğiniz formatı seçtikten sonra “Download” butonuna tıkladığınızda çalma listeniz tek bir dosya halinde, “zip veya rar” olarak cihazınıza inecektir. Bu adımlardan sonra indirilenler klasöründe bulunan Youtube çalma listenizi bilgisayarınızda internet olmadan, çevrimdışı olarak da dinlemeye başlayabilirsiniz.

Android Telefonlarda Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir?

Akıllı telefonlarınıza Youtube oynatma listlerini indirebilmeniz için cihazınızın Android olması gerekir. iOS cihazlarda bu tür uygulamalarla çalma listelerini indirmek zor. Yukarıda indirdiğiniz oynatma listelerini telefonunuza da yükleyerek bu müzikleri çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Android telefonlara liste indirmek için Google Play mağazasından TubeMate uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bu uygulama içerisinden Youtube alanını bulup hesabınıza giriş yapın ve oynatma listenizi bulun. Oynatma listesi ekranınızda açıldıktan sonra karşınıza indirme işlemleri ile ilgili butonlar gelecektir. Buradan dilerseniz çalma listenizdeki bütün şarkıların isimlerini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

TubeMate İndir

Android telefonlara Youtube oynatma listesi indirme işlemleri için TubeMate haricindeki diğer tüm uygulama ve programları kullanmanızı tasvip etmiyoruz. Diğer uygulamar telefonunuzda güvenlik açısından zafiyet yaratabilirler.

YouTube oynatma listesi indirme nasıl yapılır, oynatma listesi indirme işlemleri için uygulama ya da programsız seçeneklerden hangisini daha kolay ve pratik bulursanız onu tercih edebilirsiniz.

YouTube oynatma listesi toplu halde nasıl indirilir, Android telefonlara Youtube şarkı listesi indirme gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Merak ettiğiniz diğer tüm sorularınız için makalemize yorum yazarak destek ekibimizden hızlıca yardım alabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir