0850 346 18 18     0532 331 83 56

%100 gerçek takipçilerle
artık fenomen olmaya
çok yakınsınız...

PAKETLERİ İNCELE

Instagram'da Çoklu Hesap

Ekleyen Yönetici


19.09.2017 05:30 tarihinde eklendi ve 1126 kez okundu.


İnstagram kullanıcıları için önemli bir özellik olan etkinliklerden birisi de çoklu hesap kullanımıdır. Aynı cihaz üzerinden birden fazla instagram hesabının kullanılması konusu instagram çoklu hesap yöntemleri ile yerine getirilebiliyor. 

İnstagram Çoklu Hesap

 İnstagram kullanıcıları için en büyük sorunlardan birisi aynı cihaz üzerinden birden fazla hesabın yönetilmesi ve kontrol edilmesi özelliğinin olmamasıdır. Kullanıcılar genellikleinstagram takipçi satın alalmadan  önce kendi hesaplarına giriyorlar orada işleri bitinde bir diğer hesaba giriş yapabilmeleri için bir önceki hesaptan çıkmaları gerekiyor. Bu durum kullanıcılar için büyük bir zahmet meydana getiriyor.

Aynı Cihazdan İki Farklı İnstagramın Kullanılması

İnstagram kullanıcılarının birden fazla hesaba aynı cihaz üzerinden aynı anda girebilmeleri mümkün olan bir durumdur. Bu özellikten yararlanabilmek için birbirinden farklı uygulamaların kullanılması gerekiyor. Bu uygulamalardan birisi olan Phonegram uygulaması ile kullanıcılar instagram hesaplarını aynı anda birden fazla hesap olacak şekilde kullanabiliyorlar.

Phonegram uygulamasının en önemli özelliği fotoğraf yükleme, fotoğraflar üzerinde çeşitli işlemler yapma, fotoğraflara çerçeve ve yazı gibi eklentiler ekleme gibi birçok özellik sunuyor. Ancak uygulamanın en önemli handikapı çok sayıda reklam içermesi. Kullanıcıların bu reklamlardan kurtulması için programın profesyonel versiyonuna geçmeleri gerekiyor.

Fotogramme Programının Özellikleri

Fotogramme uygulamasını daha çok İOS işletim sistemini içeren cihazların kullanıcıları kullanabiliyor. Bu program sayesinde kullanıcılar İnstagram hesabından çok daha fazla kaliteli bir şekilde yararlanabildikleri gibi aynı zamanda birden fazla hesap ile aynı cihaz üzerinden giriş yapabiliyorlar. Sadece iki farklı hesabın girişine erişim sağlamasının yanı sıra kişileri favorilere ekleme fotoğraflar üzerinde çeşitli işlemlerin yapılmasına olanak sağlama, fotoğraflar arasında yatay ekran geçişleri özelliğini sunma gibi özellikleri de sunuyor.

Bu uygulama ile instagramda ne kadar hesap olursa olsun kullanıcılar tüm hesaplarını bu uygulama sayesinde kontrol altında tutabiliyorlar. Bir hesapta bulunurken diğer hesaptaki bildirimleri de görebiliyor ve saniye içerisinde diğer instagram hesabına geçiş yapabiliyorlar.

İnstwogram Programı ile Çoklu İnstagram

Kullanıcılar Android cihazları ile İnstwogram programı sayesinde instagram hesaplarını tek bir elden kontrol altında tutabiliyorlar. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar instagram hesaplarına aynı zamanda fotoğraf yükleyebiliyorlar, yükledikleri fotoğraflar üzerinde çeşitli eklentiler ekleyebiliyorlar ve gerekli düzenlemeler ile fotoğraflarını daha çekici hale getirebiliyorlar.

Ancak bu uygulama kullanıcılar tarafından daha çok birden fazla hesabın aynı anda kontrol edilmesi amacı ile kullanılıyor. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar instagram hesaplarına daha fazla hakim olabiliyorlar. Aynı anda birden fazla hesaplarını kontrol altında tutabiliyorlar.