0850 346 18 18     0532 331 83 56

Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları

Ekleyen Yönetici


27.03.2018 05:53 tarihinde eklendi ve 2400 kez okundu.


Instagram kullanıcıları profillerini her zaman için diğer instagram hesaplarına göre daha göze hoş gelir bir hale sokmaya çalışırlar. Kimi instagram kullanıcıları ise instagram takipçi sayılarını arttırma yollarını aramaktadırlar.  Araştırmalarımız sonucu çoğu kişinin instagram takipçi hilesi 2018 yollarını arattığını farkettik. Bugün ki yazımızda ise sizlere bu konuda geniş kapsamlı bir bilgi vermek istiyoruz.

2014 yılının başlarında meydana gelen, insanlardaki takipçi sayısının fazla olma isteği duyması günümüzde ise hızla devam etmekte. Sosyal ağlarda takipçi sayısını arttırmak pek çok instagram kullanıcısının isteği olsa gerek. Lakin ortada bir sorun var oda bu isteğin genelde başarısız olmasıdır. Yanlış bilgilendirmeler ve yapılan yanlış davranışlar sonucu ortaya büyük sıkıntılar çıkmaya başlıyor. Özellikle takipçi ve beğeni sayısını arttıracağım diye insanlar yığınla hashtagler kullanıyor ve spam yapmaya başlıyorlar.
Aslında takipçi sayılarını arttırmak isterken hesaplarını kaybetme riskiyle karşı karşıya geliyorlar. Bu makalemizde okurlarımızın instagram'da kalıcı bir şekilde takipçi kazanmaları için yönlendireceğiz.
Hızlı bir şekilde yazımıza geçelim ve sizden tek ricamız söylediğimiz adımları atlamadan dikkatli bir şekilde inceleyin.Resimde bastıra bastıra söylediğimiz üzere instagram'da paylaşımlarınızda alakasız veya alabildiğince hashtag kesinlikle kullanmamanız gerekmektedir!
Kullanacağınız hashtag'lerin paylaşımlarınızla olabildiğince alakalı ve öz bir şekilde olması hesabınızı hem risksiz hemde kalıcı bir şekilde büyümesini sağlar, aynı zamanda hesabınızdaki paylaşımında görüntü kirliliğini ortadan kaldırmış olacaktır. Peki konu ile alakalı hashtagleri nereden ve nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, size o konudada en iyi şekilde yardımcı olabilmek için özel hashtagler hazırladık. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp özel olarak hazırladığımız hashtaglere ulaşabilirsiniz.
https://www.instakib.com/en-populer-instagram-hashtagleri-2018.html 

Siz değerli okurlarımız için özel olarak hazırladığımız hashtaglerimizi gördükten sonra konumuza hızlı bir şekilde dönelim..
Öncelikle yapacağınız paylaşımı ele alın. Paylaşımınızın dikkat çekiciliği çok önemli olmakla bereraber çevrenizden etkileşim alabilecek tarzda olması gerekiyor.
Peki bu dikkat çekici paylaşımı nasıl oluşturabiliriz?
Google'un bizler için yapmış olduğu yazılımla beraber fotoğraflarımızı açalım. Bu yazılıma android snapseed ve ios snapseed telefonlarınız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Programımızın kullanışı oldukça basit. Youtube üzerinden snapseed kullanımı şeklinde bir arama yapmanız halinde kullanımını kolayca kavrayacağınızı düşünüyorum. Sizler  için aşağıya bir video'da koyacağım. İzleyip makalemize devam edebiliriz.

Anahtar Kelimeler (Tags)