Instagram Takipçi Hilesi & Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? | 2020 Güncel

Instagram beğeni hilesi 2020 günümüzde hala çoğu Instagram kullanıcısı tarafından konuşulmaktadır. Ücretisiz olarak takipçi ve beğeni gönderdiklerini iddia eden bu siteler hangisidir? Aynı şekilde Instagram hesaplarınız için takipçi ve beğeni kazanmanızı sağlayan hızlı ve kolay yollarından biri olarak görülen takipçi hilesi nasıl yapılır? Okurlarımız tarafından merak edilen bu sorular için araştırma yapıp açıklama yapmak istedik. Ayrıca bu işlemlerin ne kadar güvenilir olduğunu ve hesabınızdan ne gibi sorunlar çıkabileceğini anlattık.

Instagram takipçi hilesi nedir?

Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi aynı şekilde kullanılan havuz sistemli yöntemlerdir. Bu havuz sistemlerine giriş yaptığınızda size ücretsiz takipçi gönderilebiliyor. Bu takipçiler silinebilir veya giriş yapan diğer kullanıcılardan tarafından takipten de çıkma durumu olabiliyor. Bu durum instagram beğeni hilesi için de geçerlidir. Aynı anda hem takipçileriniz hem de beğenilerinizin sayısı düşebilir

Instagram beğeni hilesi nedir?

Ücretsiz beğeni hilesi denilen sistem karşılıklı beğeni yapma sistemidir. Beğeni kazanma gibi sitelere giriş yaptığınızda kendi paylaşımlarınıza size verilen kredi kadar beğeni gönderebiliyorsunuz. Bu beğeniler genelde kalıcı olmasa da çoğu da kapatılan hesaplar yüzünden gönderdiğiniz paylaşımın beğenisi düşürebiliyor.

Instagram takipçi ve beğeni hilesi nasıl kullanılır?

Ücretsiz takipçi kazanmak için Google arama motorundan bu sitelere hesabınızın şifresi ile giriş yapabilir, telefonuzundan uygulamalarını indirip de giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız web sitelerine veya da uygulamalara hesabınız ile giriş yapılınca krediler ekleniyor. Size krediler ile hem takipçi hem de beğeni gönderebiliyorsunuz. Bu tarz siteler genelde paylaştıkça kazan sistemi mevcuttur. Yani giriş yaptığınız bu siteleri veya da uygulamayı paylaştığınız vakit hesabınıza ek kredi ekleniyor. Instagram takipçi hilesi, instagram beğeni hilesi ve instagram izlenme hilesi gibi ücretsiz olan bu gönderimler bir web sitesinden veya takipçi kazanma uygulamalarından yapılıyor.

Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi güvenilir midir?
Ücretsiz gönderim yapılan instagram takipçi kasma ve beğeni hilesi kesinlikle güvenilir değildir. Ücretsiz beğeni hilesi, ücretsiz beğeni kasma, sınırsız beğeni hilesi gibi isimlere gönderim yapılan bu siteleri sizde kullanabilirsiniz. Lakin sonuç olarak oluşan durum genellikle hesabın çalınması ve kapatılmasıdır. Bizlere ulaşan okurlarımız genelde bu sorunla karşılaştıklarında bu tarz sitelerin ve programın kullanılması sonucu takip ettiklerinin artmasını ve kendi kendine beğeni yaptıklarını söylüyorlar. Bu tarz güvenilir olmayan 3. part uygulamalar ve siteler hem hesabınızın şifresini hem de telefonunuzdaki çoğu şifreyi çalabilmektedirler.

Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi güvenilir midir? sorusunun cevabı güvenilir değildir. Açıkçası bu yöntemlerin hiçbir güvenirliği yoktur. Ücretsiz takipçi hilesi sitelerine giriş yaptığınız vakit sizin hesabınızdan başkaları takip ediliyor ve başka hesapların paylaşımları beğeniliyor. Bu işlemlerin hiçbir kalıcı olma garantisi olmadığı gibi sürekli işlem yapıldığından hesapların kısa sürede kapanması kaçınılmazdır.

Instagram kişisel veya işletme hesaplarınız için çok kısa sürede güvenli olarak takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı artırmak “İletişim” sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. 2014 yılından beri güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sunan instakib.com, beğeni hizmetleri için tamamı Aktif olan hesaplardan işlem yapmaktadır. Aynı şekilde diğer tüm hizmetler için de aktif hesaplardan gönderim işlemi yapılmaktadır. Güvenilir olmayan ve instagram hesabınızın kapanması gibi durumlardan uzak durmanız için instagram takipçi kasma ve instagram beğeni kasma yöntemlerinden kaçınmanız lazımdır. Bu tarz programlar kullanmanız halinde sizden şifreniz istenip hesabınızın kapanması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmamak için “paketlerimiz” sayfasından kullanıcı adınız ile instagram takipçi satın alabilir ve instagram beğeni satın alabilirsiniz.

Tüm sosyal medya hesaplarınız için güvenilir bir şekilde aşağıdaki linkten instagram takipçi satın alabilir ve instagram beğeni satın al işlemlerinizi gerçekleştirerek hesaplarınızın takipçi ve beğeni sayılarını organik bir şekilde arttırabilirsiniz. Tüm hesaplarınıza ihtiyacınız olan hizmetler için canlı destekten bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz.

instagram takipçi satın al: https://www.instakib.com/instagram-aktif-takipci-satin-al
İnstagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi hakkında yazmış olduğumuz yazımız umarız işine yarayacaktır. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle 🙂

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir